<oembed><version>1.0</version><provider_name>Eska parts</provider_name><provider_url>https://eskadalys.lt/nl</provider_url><author_name>eskadalys.lt</author_name><author_url>https://eskadalys.lt/nl/author/eskadalys-lt/</author_url><title>VOLVO slydimo plok&#x161;t&#x117; - V16000828 | Gera kaina | Greitas pristatymas | Eska dalys</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="tgWPkESYrP"&gt;&lt;a href="https://eskadalys.lt/nl/product/volvo-slydimo-plokste-v16000828/"&gt;Volvo bodemplaat &#x2013; V16000828&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://eskadalys.lt/nl/product/volvo-slydimo-plokste-v16000828/embed/#?secret=tgWPkESYrP" width="600" height="338" title="&#x201C;VOLVO slydimo plok&#x161;t&#x117; &#x2013; V16000828&#x201D; &#x2014; Eska dalys" data-secret="tgWPkESYrP" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;